3 tipy na dárek pro novopečenou maminku

maminky
3 tipy na dárek pro novopečenou maminku

Máte ve svém okolí novopečenou maminku a chcete jí udělat radost nějakým originálním dárkem? Máme pro vás 5 tipů na dárek pro maminku a její novorozeně, který jí vykouzlí úsměv na tváři.

Pobavte vtipným dárkem

Porod je jednoznačně nejkrásnější, ale zároveň nejbolestnější zážitek v životě ženy. Často se budoucí rodiče stresují, aby vše dobře dopadlo a maminka i miminko byli v pořádku. Pokud tedy přemýšlíte, jaký dárek přinést do porodnice nebo na první setkání po porodu s novopečenou maminkou, rozhodně sáhnete po něčem, co všechny pobaví a vykouzlí úsměv na tváři. Jak lépe strávit společně čas než smíchem v uvolněné atmosféře.

Oblíbená jsou vtipná trička pro rodiče a děti

Každý rodič je pyšný na své dítě a vnímá ho jako to nejkrásnější dítě na světě. Hormony obou rodičů po porodu pracují na plné obrátky a tričko pro maminku a její děťátko s nápisem Supermáma a Supermimi bude na nějakou dobu tím nejrozkošnějším a nejoblíbenějším kouskem. Pokud chcete rodiče spíše pobavit, vyberte nějaké vtipné tričko pro maminku a miminko. Maminka sice hraje velkou roli v životě dítěte, nezapomeňte ale i na tatínka, který novou roli prožívá stejně silně jako maminka. Ideálním dárkem je v takovém případě rodinný set triček, který může rodina obléct třeba na společnou fotku nebo jen tak, když někam vyrazí.

Vzpomínkové album pro první rok miminka

Pokud víte, že maminka vytváří fotoalba a zakládá si na vzpomínkách, vhodným dárkem může být vzpomínkové album. Najdete určitě mnoho provedení, některá alba jsou pro zachycení prvního roku, některá jsou pro první tři roky dítěte. U většiny je prostor pro zapsání důležitých okamžiků v podobě prvního úsměvu, prvního slova či prvních krůčků. Místo je i na fotky a otisky ručičky v různých měsících dítěte. Je to skvělý dárek, který uchová všechny důležité vzpomínky.

Poukázky pro odpočinek

Univerzálním dárkem jsou poukázky. Mateřství je velmi náročné a novopečeným rodičům sebere mnoho energie. Poukázkou na masáž, ke kadeřnici nebo na nehty uděláte mamince určitě velikou radost. Dopřejete jí tak čas sama na sebe, na který není během mateřství tolik prostoru. Partnerský vztah se narozením dítěte taky promění, proto je důležitý i společný čas bez miminka. Darujte rodičům poukaz na romantickou večeři nebo divadelní představení, aby si užili chvilky o samotě.

Ať už zvolíte trička pro maminku a miminko nebo nějaký praktičtější dárek, rodiče vám budou velmi vděční za podporu a pomoc v tomto křehkém životním období.

Zdroj obrázku: Alena Ozerova / Shutterstock.com

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit