Vestavné kuchyňské spotřebiče skvěle ladí s linkou

linka
Vestavné kuchyňské spotřebiče skvěle ladí s linkou

Doby, kdy byly v českých domácnostech k vidění tak tři druhy kuchyňských linek a veškeré vybavení se dalo zakoupit jen samostatně, jsou naštěstí pryč. Dnes je na výběr obrovské množství jak kuchyňského nábytku, tak malých i větších kuchyňských pomocníků, včetně vestavných.

Na rozdíl od volně stojících vestavné spotřebiče přesně zapadnou tam, kam mají, a budou ladit s linkou nejen designově. Když se je objednáte například u truhlářské firmy zaměřené na dodávku kuchyňských linek, dostanete vše najednou a bude to spolu fungovat do posledního detailu.

Vestavné spotřebiče je dneska celá samostatná kategorie, kam už zdaleka nepatří jen chladničky, mrazničky, varné desky a kuchyňské trouby. Vestavět do kuchyňské linky jde totiž mnohem více spotřebičů, ať už se jedná o myčky, pračky a sušičky prádla, nebo o vestavné mikrovlnné trouby, kávovary, vinotéky a další přístroje.

vestavene kuchynske spotrebice skvele ladi s linkou

V každé kategorii je pak mnoho dalších variant. Třeba varná deska, nebo jak říkaly naše maminky sporák může být vyroben z různých materiálů, používat různou energii i způsob přípravy jídel. Varná deska je v nabídce sklokeramická, indukční, plynová, případně také kombinovaná. Hned několik verzí může mít i kuchyňská trouba – vedle zmíněné mikrovlnné lze vestavět do linky trouby pečicí kompaktní nebo parní. Náruživí kuchaři jich mohou mít hned několik nad sebou.

Pokud používáte metodu Sous Vide, zásuvku pro zatavení surovin budete mít hned po ruce. Stále populárnější jsou také tzv. ohřevné zásuvky, které pomáhají v kuchyni hned několika způsoby. Máte uvařeno a rodina nikde? Ohřevná zásuvka udrží pokrmy v optimální teplotě, než se opozdilci dostaví. V ohřevné zásuvce se dají velmi šetrně rozmrazit zmražené potraviny či pokrmy, výborně podpoří kynutí těsta a nahřát v ní můžete také jídelní talíře před servírováním či šálky na espresso. To si ostatně můžete připravit v některém z výkonných kvalitních kávovarů, které jsou samozřejmě taky vestavné.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit