Šest důvodů, proč jsou pro vás kontejnery ideálním řešením

kontejnery
Šest důvodů, proč jsou pro vás kontejnery ideálním řešením

Když lidé přemýšlejí o skladech, představí si vysokozdvižné vozíky, palety a vysoké skladovací police nebo regály. Sklady jsou navrženy tak, aby usnadňovaly efektivní nakládání a vykládání zboží/materiálu, ale ve většině případech neobsahují žádné kancelářské prostory.

I když se drtivá většina činností ve skladu soustředí na přesun a organizaci, nastanou chvíle, kdy se zaměstnanci budou muset účastnit porad, či spravovat e-maily a papírování nebo vést schůzky. Umístěním izolovaného kancelářského prostoru do svého zařízení vytvoříte místo, kde se budete moci soustředit na administrativní úkoly, které udržují zbytek skladu v provozu. Kontejnerové kanceláře jsou jedinečně vhodné pro zvětšení prostoru ve skladech nebo v jejich okolí, a to hned ze šesti důvodů:

1. Kontejnerové kanceláře šetří prostor

Efektivní provozování skladu znamená co nejlepší využití veškerého prostoru. Kontejner můžete strategicky umístit do svého skladu nebo na parkoviště vedle skladu. V některých situacích můžete dokonce stohovat kontejnery na sebe, abyste uspořili více místa.

2. Kontejnery vytváří klidné místo pro práci

Sklady se mohou v létě přehřívat a v zimě zase promrzat. A akustika má tendenci odrážet pípání a hučení strojů. Pokud potřebujete odpovídat na e-maily, necitlivé prsty jsou to poslední, co potřebujete. Izolovaná kancelář z kontejnerů může vytvořit pracovní prostor o pokojové teplotě. Kanceláře z kontejnerů lze také upravit tak, aby měly velká okna, takže dozorující zaměstnanci mohou při provádění administrativních úkolů dávat pozor na to, co se děje ve skladu.

3. Se zákazníky v čistém prostředí

Kontejnerové kanceláře mohou fungovat jako konferenční místnosti, kde diskutujete o obchodu se zákazníky a obchodními partnery. Pokud umístíte kontejner do svého skladu, mohou se návštěvníci dívat z oken, aby viděli provoz v akci.

4. Kontejnerová kancelář může být umístěna a připravena k použití za méně než hodinu

Pokud máte k dispozici rovný, suchý a pevný povrch - například parkoviště nebo betonovou podlahu – pronajmutí kontejneru už nic nebrání.

5. Kontejnerové kanceláře lze snadno přemisťovat po celém skladu

Pokud se rozhodnete ponechat kontejner na podvozku, můžete jej pomocí kamionu odtáhnout kdykoliv kamkoliv, kde je ho zrovna nejvíce potřeba.

6. Vaše počítače a papírování jsou zabezpečené

Pokud potřebujete svůj kontejner umístit na parkoviště mimo areál, ve kterém sídlíte, uvnitř ocelového kontejneru budou vaše cennosti a osobní věci stále zabezpečeny.
Dále také doporučujeme pronájem mobilního plocení či mobilních toalet.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit