Podlahové lišty jsou bonusem pro podlahovou krytinu

podlahové lišty
Podlahové lišty jsou bonusem pro podlahovou krytinu

Sortiment podlahových lišt zahrnuje široké spektrum produktů, které potřebují nejen profesionální podlaháři, ale i amatérští kutilové, kteří si pokládají nejrůznější podlahovou krytinu svépomocí.

Nejsou to však pouze podlahové lišty, ale i další podobné výrobky, které usnadňují práci, ohraničují plochy, zakončují okraje atd.

Jedná se například o různé přechodové lišty a profily, schodové hrany, profily pro koberce, kovové profily pro ruční tvarování, soklové profily a lišty a celou řadu dalších lišt a profilů. Rovněž materiál těchto výrobků je rozmanitý. Jedná se o kov, nerez, plast a jiné, ale také o různé stavební profily a doplňky, vanové profily, dilatace atd.

Kdo je dodavatelem

Dodavatelem podlahových lišt, profilů a dalšího podobného materiálu je firma PROFIL Team s.r.o., která je již od roku 2003 spolehlivým partnerem jak pro velkoobchodní dodávky lišt a profilů, tak pro běžné spotřebitele. Sortiment firmy tvoří výrobky pocházející od renomovaných evropských výrobců. Veškeré lišty a profily se vyznačují vysokou kvalitou a potřebnými užitnými vlastnostmi.

Od září r. 2008 firma otevřela svou velkoobchodní i maloobchodní prodejnu v Praze v Poděbradské ulici – v areálu Tesla a.s. Zákazníci z řad právnických i fyzických osob, živnostníci a řemeslníci si tak mohou vybírat ze širokého sortimentu výrobků, potřebných k dokončování různých staveb, interiérů, podlah, podlahlových krytin, obkladů či dlažeb.

Nabídka firmy

Široký sortiment je průběžně doplňován i o novinky v tomto oboru. Bohatě zásobený sklad umožňuje realizovat objednávky a dodávky zboží do 24 hodin. Urgentní zásilky vyřizuje firma vlastními dopravními prostředky. Krédem firmy je individuální přístup k potřebám každého zákazníka. Netradiční je bezplatný pronájem prodejních stojanů, celorepubliková síť obchodních partnerů, kteří nabízejí celý sortiment firmy a také školící a poradenská činnost.

Zajímavé doplňky

Sortiment podlahových lišt a profilů obohacuje firma o zajímavé novinky. Jednou z nich jsou například samolepící filcové, korkové a gumové podložky určené k podlepení nohou nábytku. Mají za účel zabránit poškození podlahy a ulehčit manipulaci s nábytkem. Domácí kutilové ocení například spojovací a přechodové kobercové profily z hliníku, které se přivrtají nebo přilepí pomocí samolepící vrstvy. Dokonale tak ukryjí spoje mezi koberci nebo spolehlivě připevní jeho okraje k podlaze a zabrání zvedání koberce i možnému úrazu hrozícímu při zakopnutí o zvednutý okraj koberce.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit