DietFreshMenu – program, jak jíst zdravě

DietFreshMenu
DietFreshMenu – program, jak jíst zdravě

Většina z nás si uvědomuje, že konzervovaná či instantní jídla, stejně jako smažené pokrmy z fastfoodové nabídky a bagety koupené někde na čerpací stanici nejsou pro naše zdraví tou nejsprávnější volbou. Určitě už jsme také slyšeli o správném poměru bílkovin, sacharidů a tuků, o potřebě přijímat dostatek vlákniny a pít hodně vody a dalších neslazených nápojů. Ale v běžném pracovním i rodinném stresu často volíme při stravování cestu nejmenšího odporu, vaříme z polotovarů a jíme nepravidelně a nezdravě. Ne každý má totiž dostatek disciplíny a času, aby se důkladně věnoval svému vlastnímu jídelníčku. Výsledkem je mnoho lidí s nadváhou, vysoké hladiny cholesterolu a stále větší počet osob s cukrovkou a dalšími chorobami, které si do značné míry sami přivoláváme.

Chce to pravidelnost a kvalitu

Nevíte, jak začít? Zkuste si objednat kvalitní stravu rozloženou do pěti porcí, kterou pokryjete celý potřebný denní přísun energie. Firma DietFreshMenu je odborníkem na zdravé stravování. Ať už se rozhodnete jen pro oběd, nebo jen večeři, nebo si necháte dovézt kompletní stravu na celý den, můžete si být jisti, že budete konzumovat přesně tolik, kolik jste si objednali. Navíc to bude uvařené z čerstvých a kvalitních surovin, a ještě vám to bude i chutnat. Zdravá vyvážená strava v žádném případě neznamená hladovění, ale pravidelný režim, tedy program, jak správně jíst.

Vyberte si svou variantu

Webové stránky DietFreshMenu.cz jsou přehledné, obsahují řadu praktických rad a velmi podrobný popis nabízených programů pro ženy i muže. Každý potřebuje něco jiného, takže jak dámy, tak pánové si mohou vybrat buď krabičkovou dietu pro výraznou redukci hmotnosti, či jiný pro zhubnutí pár kilogramů třeba do svatebních šatů, případně další pro udržení své aktuální hmotnosti. Ale nemusíte si objednávat jídlo na celý den. Vyberte si jedno, dvě či více v různých kombinacích a ochutnejte. Pro stravování od pondělí do pátku ho dostanete vždy den předem, takže si ho snadno odnesete i do práce. V Brně si ho můžete vyzvednout osobně, jinde na Moravě a v okolí Bratislavy vám bude dovezeno v rámci některé z rozvozových tras. Stačí si jen vybrat to, co vám vyhovuje.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit