Elektrokoloběžky do města i do terénu

Elektrokoloběžky do města i do terénu

Bydlíte ve velkém městě, kde jsou ulice plné aut, všude samé zácpy a cesta do práce, která by měla zabrat 10 minut vašeho času, ve skutečnosti zabere až trojnásobek?
Dámy, máme pro vás řešení! Už jste přemýšlely nad tím, že byste si pořídily elektrokoloběžku?

Inu, měly byste to alespoň zvážit, protože koloběžka s elektrickým pohonem je velice šikovným a skladným dopravním prostředkem, se kterým se dostanete kamkoliv.

V případě takového velkoměsta s velkým provozem, mnohem rychleji než s autem. Ušetříte tak za den spoustu času na cestě.

 elektrokolobezky do mesta i do terenu

Výhody elektrokoloběžky a její používání

Taková elektrokoloběžka pro dospělé má dojezd až 45 kilometrů, a to již po jednom nabití, a může dojet ještě dále díky chytrému systému šetření energie, rekuperaci. Můžete tomu přispět i vy samy, stačí jen jezdit pomaleji a na rovných površích, nevozte s sebou těžký náklad a nafoukněte kolečka co nejvíce.

Pokud by se stalo, že vám dojde baterie, nevadí. Na elektrokoloběžce můžete jezdit také jako na normální, a to pomocí odrážení nohou. Navíc si můžete nastavit tempomat, jakou rychlostí chcete jet, a jen si užívat cestu a rozhlížet se po okolí.

Pomocí bluetooth propojení s vaším chytrým telefonem, můžete na vaší elektrokoloběžce sledovat veškerá data a statusy o jízdě. Kolečka jsou nafukovací a velice odolná, takže i případná manipulace s nimi není žádná věda.

Další výhody tkví v tom, že je koloběžka velice skladná a lze jí složit za pouhých pár sekund. A dámy! Na takové elektrokoloběžce můžete jezdit i v podpatcích, protože disponuje širokou plochou na nohy, která je opatřena protiskluzovým povrchem.

elektrokolobezky do mesta i do terenu 2

Druhy elektrokoloběžek

Pro různé příležitosti jízdy a různorodé terény bylo vyvinuto několik druhů elektrokoloběžek.

1. Skládací elektrokoloběžky, které jsou daleko lepší na skladnost a snadno se přenáší. Můžete si je vzít s sebou i do MHD. Patří mezi ty lehčí, a proto jsou vhodné jak pro dospělé, tak i pro děti od 13 let.
2. Pevné elektrokoloběžky, které se složit nedají, ale jsou odolnější vůči terénu a nerovnostem.
3. Elektrokoloběžky do města mají menší kolečka a lépe se ovládají. To se hodí, když se potřebujete rychle vyhýbat kolemjdoucím po chodníku. Na takovéto ježdění vám, dámy, postačí elektrokoloběžka s výkonem do 350 W.
4. Elektrokoloběžky do terénu disponují již většími kolečky, a to proto, abyste mohly snáze projet přes nerovný a neupravený povrch. Pro pohodlnější, a hlavně bezpečnější jízdu doporučujeme zvolit nafukovací gumová kolečka, která lehce projedou i štěrkem, aniž byste cítily nepohodlí. Abyste takový terén zvládli potřebujete mít elektrokoloběžku s výkonem alespoň 350 W a výš, aby zvládla i prudší kopec, nemluvě o náročném terénu.

Mezi ty nejprodávanější se řadí elektrokoloběžky od firem Xiaomi, Racceway Street a řada dalších. Je tak již pouze na vašem vkusu, která koloběžka se vám bude líbit a zároveň nabídne přesně to, co potřebujete. Inspirovat se můžete např. na stránkách výrobce elektrokoloběžek – Rulyt.cz.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit