Sladký Valentýn

valentýn
Sladký Valentýn

Blíží se Valentýn, svátek všech zamilovaných. Jak ho letos oslavíte vy? Co takhle překvapit svou drahou polovičku nějakou tou sladkostí, které zkrátka neodolá! Zapomeňte však na klasické bonboniéry. Tady hrají prim úplně jiná cukrátka.

Čokoláda a květiny k Valentýnu patří stejně odmyslitelně jako cukroví a stromeček k Vánocům. Takže se jí jen tak nevyhnete. Nicméně, zkuste být alespoň originální a vyzkoušejte nějaké netradiční podávání.

Malé velké potěšení

Jednou z možností je klasický čokoládový dort ve tvaru srdce. Nic proti němu, ale i ten patří spíše do propadliště dějin. Jestli chcete letos zabodovat, budete potřebovat něco mnohem originálnějšího. V současné době jsou hodně oblíbené cupcakes, malé dortíčky, které ozdobíte prakticky čímkoliv. Právě proto se skvěle hodí i pro Valentýna. Zvolit můžete romantickou variantu s čokoládou a růžovým zdobením nebo je přizpůsobit své lásce na míru.

Pečená valentýnka v podobě roztomilého dortíku vám jistě vynese obdiv. Navíc se na vás nemůže zlobit ani ten nejzatvrzelejší dietář. Je to přece maličkost, která linii neohrozí. Když na zdobení použijete ovoce, je to jasná volba.

sladky valentyn text 2

Pokud však nejste ani vy, ani váš partner na dorty, jistě vám pro tyto účely skvěle poslouží ovocná mísa zdobená čokoládou. Nebo čokoládová fontána.

Nejvíce ceněné jsou sice vlastnoručně vyrobené dárky, ale pokud chcete, aby bylo vše perfektní, je lepší nechat si pomoci od profesionálů, kteří přesně vědí, kde cukrovou polevu přidat a kde ubrat. Poradí vám i se správnou kombinací a navíc vše úžasně nazdobí.

A co takhle na slano

Příznivci slanějších chutí mohou sáhnout k netradiční variantě valentýnského dortu, a sice ke slanému dortu. Věřte, že i ze sýra, oliv, šunky i klobás se dá vytvořit skvostné dílo, které vaši lásku ohromí.

Ať se rozhodnete pro slanou nebo sladkou variantu, v každém případě však jde o prezentaci. Sebekrásnější dort zapadne, pokud ho budete předávat mezi dveřmi nebo cestou v taxíku. Pointou celého svátku je potěšit toho, koho milujete a dát mu najevo, že vám na něm záleží. Proto si dejte práci s načasováním i s přípravou místa. Květinová výzdoba a pěkně nazdobený stůl při večeři nebo valentýnská snídaně do postele z vás udělá neodolatelného partnera raz dva.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit