Omlazení a zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

rty
Omlazení a zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Ztenčení rtů a vrásky kolem nich patří k prvním známkám stárnutí. Přirozené stárnutí souvisí s postupným zmenšováním plnosti rtů. Kouření, nadměrné slunění a nedostatečná péče o povrch rtů podpoří rozbrázděný povrch a vrásky kolem kontury rtů, které mohou způsobit nepěkné rozpíjení rtěnky. Díky aplikaci kyseliny hyaluronové je možné tvar rtů i jejich plnost upravit a získat tak zpátky jejich mladistvý vzhled.

Co je kyselina hyaluronová a proč se používá k výplním rtů

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní. Postupem času se její množství v pokožce snižuje. Dochází k prohlubování vrásek, povrch je křehčí a sušší. Aplikací kyseliny hyaluronové do rtů získají na objemu a povrch se vypne a vyhladí. Kyselina hyaluronová se časem vstřebává, takže v případě potřeby lze zákrok opakovat. Velmi záleží na volbě kyseliny hyaluronové, která se aplikuje, proto je dobré navštívit takovou kliniku, kde pracují s kvalitními výplněmi. Například klinika estetické medicíny BcD Clinic PrahaBcD Clinic Praha používá vysoce kvalitní a certifikované výplně, díky kterým bude efekt zákroku dlouhodobější.

Zvětšení rtů bez operace

Hledáte vhodný zákrok pro zvětšení rtů, ale bojíte se operace? Zvětšení rtů výplněmi kyseliny hyaluronové výplněmi kyseliny hyaluronové probíhá obvykle v lokální anestezii, což znamená, že je znecitlivěná pouze oblast ošetření - tedy rty. Celý zákrok trvá kolem 30 minut. Takzvaný refresh rtů se hodí nejen pro ženy, které už pociťují známky stárnutí. Výplněmi kyselinou hyauloronovou se rty mohou i modelovat, tedy mírně zvětšit nebo upravit jejich tvar a vyladit případnou asymetrii. Pokud vás trápí menší horní ret nebo při širokém úsměvu mizí, pak jsou pro vás výplně ideální volbou.

omlazeni a zvetseni rtu 1

Výplň rtů kyselinou hyaluronovou

Rozpíjí se vám rtěnka při nanášení? Trápí vás vrásky, které se na rtech i kolem nich tvoří? Pak výplň kyselinou hyauloronou může vaše problémy zcela vyřešit. Která z nás by si nepřála plnější a mladší rty! Výplně rtů mohou být zcela přirozené a velice efektní.

Co umí výplně rtů kyselinou hyaluronovou:

  • zpevnění kontur,
  • zvětšení objemu rtů,
  • vyrovnání asymetrie,
  • pozvednutí pokleslých koutků.

Různé typy rtů, jak se o ně starat a další zajímavé informace zde.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit