Péče o zesvětlené blond vlasy

blond vlasy
Péče o zesvětlené blond vlasy

Spousta žen někdy zatouží po oslnivé blond hřívě. Pokud ale blond není jejich přirozená barva, často se vydají cestou zesvětlení vlasů. Krásné blond vlasy ale dají práci a péče o ně je náročnější, než je tomu u ostatních odstínů.

Pokud chcete, aby vaše odbarvené vlasy byly zdravé a krásné, stačí dodržovat několik jednoduchých pravidel.

-Základem je používání speciální vlasové kosmetiky pro zesvětlené vlasy.Ta pečuje jak o odstín, tak i o zdraví vlasu, který vyživí a hydratuje. Náš tip je řada Kérastase Blond Absolu.

-Častá potíž, která trápí majitelky odbarvených vlasů, jsou nevzhledné nažloutlé odstíny. Pro udržení studeného blond odstínu používejte speciální šampon, který umí nežádoucí žluté odstíny zneutralizovat a studený odstín podpoří. Vyzkoušejte třeba šampon Kérastase Blond Absolu Bain.

-Po umytí vždy použijte kondicionér. Pro blond vlasy doporučujeme posilující kondicionér Kérastase Blond Absolu.

-Zesvětlené vlasy si říkají o pořádnou dávku výživy. Díky odbarvování jsou často suché a mají roztřepené konečky. Jednou týdně si dopřejte zábal na 10-15 minut. Náš tip je hloubkově regenerační maska pro blond vlasy Kérastase Blond Absolu Masque. Vlas krásně obnoví a hydratuje.

-Rozhodně se vyhněte odbarvování svépomocí. Nejenže barevný výsledek nebude nikdy takový jako na krabičce barvy, ale vlasy si můžete navíc nenávratně poškodit a nepříjemně podráždit i pokožku hlavy. Rozhodně je lepší navštívit odborníka, který dokáže poradit s výběrem odstínu a používá i šetrnější přípravky.

-Vyhněte se česání ještě mokrých vlasů. Pokud je to opravdu nezbytné, vždy je rozčesávejte postupně od konečků ke kořínkům.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit