Ani společenské šaty nemusí stát tisíce

šaty
Ani společenské šaty nemusí stát tisíce

I když jsme si plesů, večírků ani dalších společenských akcí v uplynulých měsících moc neužili, situace se mění k lepšímu a pozvánky na rodinné oslavy i oficiální akce školy či firmy už snad nebudou výjimečnou vzácností. Muži to mají obvykle jednoduché, aspoň jeden oblek má ve skříni snad každý. Ale u dívek a žen je to trochu komplikovanější. Potřebují skvěle padnoucí a originální šaty, nebo dokonale sladěnou blůzu a sukni. Ne každá žena má ráda půjčovny a zároveň ne všichni mohou za společenské šaty utratit třetinu výplaty.

Věděli jste, že originální společenské oblečení můžete koupit také v kvalitním second handu? Krátké i dlouhé společenské šaty, nebo body, topy a halenky v kombinaci se sukněmi – vyberete si outfit jak na letní party, tak i třeba na svatební oslavu. A některé second handy dokonce nabízejí i svatební šaty, což je obvykle ještě daleko větší investice. Vybrat si můžete i lodičky či jiné vhodné boty a ladící kabelku a další doplňky jako šály, šátky, pásky.

Svatební a společenské šaty najdete ve všech kamenných prodejnách řetězce second handů Bellitex s.r.o., které s výjimkou severních a západních Čech najdete po celé České republice. V současnosti společnost provozuje 37 kamenných prodejen v devíti krajích a Praze a svou síť stále rozšiřuje.

Část sortimentu společenského oblečení najdete také v e-shopu Bellitex – dámské šaty, halenky, sukně a doplňky. V pánské části nabídky e-shopu jsou pánská saka, kalhoty a košile a pro děti se v e-shopu prodávají i půvabné šatičky. V e-shopu Bellitex zakoupíte jak zcela nové oblečení s originální visačkou nebo i bez ní, ale také zboží z druhé ruky ve velmi dobrém stavu. Ceny společenských šatů začínají už na několika stokorunách. Nabídka v kamenných obchodech i e-shopu je pravidelně obměňována.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit