Trendy účesy

Trendy účesy
Trendy účesy

Mít trendy účes není problém! Vsaďte na jednoduchost, budete okouzlující. Délka vlasů není tak podstatná jako samotné provedení a barva. Rozcuchaný drdol zvládne každá z nás. Chce to jen inspiraci a kreativního ducha!

Svoboda nejen ve vlasech

Trendy účesy jsou ruku v ruce s osobitostí a originalitou. Není třeba rafinovaných střihů. Ukázněné účesy, kdy vám nesmí přečuhovat ani vlásek mimo jsou ty tam. Dneska je trendy svoboda – nedbalé plážové vlny, rozcuchané drdoly a přirozenost. Žhavý návrat zažívají wet looky – vrstva vlasového oleje pro zachování mokrého vzhledu ve stylu Zoolandera.

Hit pro další měsíce

Důležité je zachovat ve vlasech pohyb! I když nagelované do wet looku, můžou mít načechranou vlnu, která působí na okno jako živý tekutý pramen vody. A pozor! Do módy přicházejí i „přehazovačky“. Tak zavzpomínejte na doby minulé a natupírujte si pořádně objemnou přehazovačku.

Co se týče barvy vlasů o slovo se hlásí zvláštní odstín zvaný „bronde“. Je něco mezi hnědou a blond, i proto je lepší nechat si tuto barvu namíchat v kadeřnickém salónu. Hitem jsou také barvy jako rosegold, odstíny tyrkysové nebo stříbrné. Vyšisované vlasy od slunce? Žádný problém. To je také šik!

Trendy jsou a budou. Každá žena by se měla řídit především tím, v čem se sama cítí komfortně a co jí sluší. Přikloňte se k variantě, která vám sedne. Pokud vám nesedí lesk, tak ho na sebe prostě nedávejte.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit