Proč si pořídit nové bydlení na Žižkově?

Žižkov
Proč si pořídit nové bydlení na Žižkově?

Chcete změnit prostředí a přestěhovat se do velkoměsta? Nebo jen toužíte opustit vaši pražskou čtvrť a přesídlit někam, kde si můžete jít před prací i po ní zaběhat v parku, dojít si nakoupit a třeba se i vydat za kulturou? Odpovědí je v obou případech Žižkov. Jaké výhody vám bydlení v této pražské čtvrti přinese?

Bohaté kulturní vyžití a pestrá nabídka bytů

Rádi si večer zajdete s přáteli na skleničku, společně s partnerem vyrazíte do restaurace a nenecháte si ujít ani návštěvy kina a divadla? Pražský Žižkov vám splní veškeré tyto sny, protože kulturní scéna je zde opravdu bohatá. Protože si chce pořídit bydlení na Žižkově v současné době spousta lidí, nabídka bytů je také velmi pestrá.

Moderní Byty u parku

Příkladem moderního, pohodlného a harmonického bydlení jsou Byty u parku. Nacházejí se v blízkosti parku Židovské pece a skládají se z 11 bytových domů, ve kterých se nachází 272 bytů a 2 prostorné ateliéry. Ke každému bytu náleží buď terasa, balkon lodžie nebo předzahrádka. Jelikož je o byty ohromný zájem, zbývá jich k prodeji již pouze několik posledních.

proc si poridit nove bydleni na zizkove 1

Zajímavá místa na pražském Žižkově

Co dalšího vám Žižkov, kromě kulturního vyžití a moderního bydlení, může nabídnout? Mezi zajímavá místa, jež se na Žižkově nacházejí, se rozhodně řadí žižkovský vysílač, Vítkov, Olšanské hřbitovy, kostel sv. Prokopa, Betlémská kaple, palác Akropolis a spousta dalších.

Přesídlete do moderní čtvrti s bohatým kulturním využitím, dostatkem nákupních možností, několika parky a celou řadou zajímavých míst. Na pražském Žižkově to žije, ale zároveň si zde vychutnáte klidné bydlení. Podívejte se na nabídku bytů v rámci rezidenčního projektu Byty u parku a nenechte si ujít jedinečnou možnost pořídit si některý z těch doposud volných.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit