Kde bydlí moderní ženy?

ženy
Kde bydlí moderní ženy?

Čím se vyznačuje moderní žena? Je úspěšnou managerkou? Dobrou matkou? Skvělou manželkou? Velkou cestovatelkou? Nenapravitelnou romantičkou? Kráskou z plakátu nebo se móda měří podle měřítek odívání? Co názor, to unikát. Odborníci se shodují, že žebříček hodnot se za poslední dvě desetiletí zásadně změnil. Konzervativci sází na rodinné hodnoty. Značka „cool“ pak ruku v ruce s osobitým stylem singles and free. Ať už se řadíte tam nebo tam, jedno mají obě skupiny společné – potřebují v klidu a pohodlně bydlet.

Jehla v kupce sena

Prototypem moderního bydlení je Vilapark Klamovka na pražském Smíchově. Jedná se o unikátní projekt, který nabízí na jednom místě dva druhy stylových bytů. Na severní straně pozemku jsou nabízeny prostorné prosklené byty s atypickými balkony, které mají výhled na město. Na jižní straně lokality jsou k dispozici byty pavilonového typu, které mají výhled do krásného parku. Všechny bytové domy disponují dostatkem soukromí a kýženého klidu, což je v přelidněném velkoměstě jako nalézt jehlu v kupce sena.

kde bydli moderni zeny 1

Každý si najde to své

Projekt Vilapark Klamovka splňuje i veškeré nároky na rodinné bydlení na Smíchově. Vilapark, který disponuje 117 byty, nabízí kromě soukromí, klidu a dostatku zeleně i veškerou občanskou vybavenost a dobré logistické spojení s centrem. Mladí lidé tak budou mít bezvadné dopravní spojení do práce, rodiny se nebudou muset bát, že by v okolí nebyly mateřské a základní školy, pro děti i dospělé je zde dostatek kulturního i sportovního vyžití. Každý si zde najde to své a všichni budou spokojeni.

kde bydli moderni zeny 2

On-line výběr pomocí vizualizace

Vybrat z volných bytů o velikosti 1+kk až 5+kk lze pomocí interaktivní vizualizace na webu projektu, kdy si potenciální zájemce může rozkliknout vybraný dům, patro i byt. Při kliku na konkrétní byt ihned uvidíte jeho rozlohu, dispozice i cenu. Žádné skryté podmínky, žádné skryté poplatky. Veškeré informace jsou transparentní a developer navíc přidává i možnost zvýhodněného financování pomocí hypotéky od Hyposervis Consulting.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit