Partneři

Partneři

Seznam článků

Pro ženy

Magazín pro ženy, které si žijí naplno. Připojte se zdarma ke clubžena.cz a užívejte si články, diskuze, fóra. Čerpejte pravidelně výhody a nové informace o společnosti, životním stylu, zdraví a kráse, rodině, ale i bydlení, cestování.

Každá žena chce být trendy a in. S magazínem novážena.cz máte přehled o tom, co je právě trendy, o tom, co se kde šustne ve společnosti i super tipy na to, kde a jak strávit volný čas. Inspirujte se v rubrikách zdraví a životní styl, krása a móda, rodina, volný čas a bydlení.

Každá super kočka potřebuje super žhavé informace, aby byla o krok napřed. S oblíbeným internetovým magazínem pro ženy a dívky superkočka.cz budete mít před ostatními náskok v trendech v módě, bydlení i kráse. Budete vědět, kde se co šustne ve společnosti i jaká právě vychází kniha. Pokud vás zajímá jiné téma, ptejte se superkočky.cz v poradně.

Nezávislý internetový magazín pro ženy infoproženy.cz přináší nejžhavější témata ze společnosti, trendy v módě a bydlení. Pravidelně vás informujeme o nejchutnějších receptech a zásobujeme vás ověřenými tipy na trávení volného času s přáteli i rodinou. Pokud vás zajímá nějaké téma, napište nám tip do poradny nebo na diskuzní fórum.


 

Pro muže

Nezávislý magazín pro muže chlapark.cz si užijou praví chlapi, které zajímají články o technologických novinkách, praktické rady pro dílnu, ale návody, jak vyzrát na módu nebo jak překvapit partnerku skvělým receptem. Na své si přijdou i milovníci napětí a tajemna v rubrice Záhady, které nedají spát nejednomu vědci na světě.

Stylový magazín o stylu, to je bon-ton.cz. Dopřejte si pravidelnou porci novinek z české společnosti, kvalitní zážitky moderní gastronomie, ale i kulturní akce.


 

Lifestyle pro ženy i muže

Opravdu slušnou porci zábavy pro vás připravuje jamala.cz. Novinky ze společnosti tuzemské i zahraniční, spousty zábavných lifestylových článků, ale i inspirace pro bydlení a cestování. Věděli jste, že "jamala" znamená ve svahilštině "slušný"?

Pokud vás zajímá zdravý životní styl, navštivte internetový magazín lékárna-nazeleno.cz. Dočtete se o zdravém životě, co jíst, i jak zdravě bydlet, abyste si uchovali zdravé tělo i zdravého ducha.

Nejvíce stylu, zábavy a článků o životě pro ženy i muže si užijete na internetovém portálu inMagazín.cz, který je tu pro vás již od roku 2006. inMagazín.cz obsahuje stovky článků ze všech zákoutí života pro ty, kteří mají rádi přehled o tom, co se právě děje. Užijte si knižní novinky, recenze, soutěže.

Hledáš pravdivé články o cestování, zážitcích, hobby tématech či moderní kuchyni? V nezávislém internetovém magazínu píšeme jen pravdu.cz o všem, co vás zajímá.

Magazín s nevyčerpatelným zdrojem inspirace je inspirit.cz. Lifestylový trendy magazín s tématy, které vás právě zajímají v rubrikách bydlení, zdraví, krása, móda, rodina a volný čas.

Život se nejlépe zvládá s úsměvem, a proto je tu internetový magazín klika1.cz, které je plný humoru, citátů, kvízů a hlášek, které vás pobaví.

Horké novinky z módy, články o stylu i bydlení, ze společnosti i o zdravém stylu, prostě vše, na to máš právě chuť, najdeš na internetovém magazínu zstyl.cz.

Magazín zdravíazelenina.cz potěší tělo i duši. Přinášíme vám užitečné rady o bylinkách, koření i léčivkách, které vám pomohou při obtížích i jako prevence. Jednoduché a chutné recepty, bylinky a přírodní léčba, rady, jak zhubnout přebytečná kila a další tipy a rady do kuchyně.


Cestování

Navštivte magazín neverland.cz -  zde se fantazie mění v realitu. Zážitkový magazín, se kterým se přenesete do země plné cestování a adrenalinu. Vydejte se za nezapomenutelnými kulinářskými zážitky nebo na nejnavštěvovanější festivaly do Země Nezemě.

Cestujte po Čechách a Moravě, po Evropě nebo se rovnou vydejte do světa s nezávislým magazínem o cestování cestovníserver.cz. Vyberte si z jednodenních výletů nebo dovolených na více dní, inspirujte se radami zkušených cestovatelů i laiků.

Víte, ve které zoo mají slona indického a ve které najdete žirafu s nejdelším krkem? Vydejte se s námi po českých a moravských zoologických zahradách, safari, zookoutcích i akváriích v jedinečné databázi česká-zoo.cz. Podívej se, jaké má tvá oblíbená zoo hodnocení a zanech svůj komentář nebo hvězdičky.

Relaxujte, čerpejte síly i inspiraci v opravdovém ráji relaxu. Nezávislý zážitkový internetový magazín rájrelaxu.cz vám přináší skvělé tipy na cestování za odpočinkem i aktivitami, zábavou i zajímavostmi.


 

Bydlení

Nezávislý portál o bydlení JakBydlet.cz s dlouhou tradicí inspiruje odborníky, laiky i milovníky témat o bydlení v rubrikách: Bydlení, životní styl, stavba, koupelny, kuchyně a další. Diskutujte anebo v ověřených firmách vyhledávejte vhodného dodavatele pro váš dům, byt i zahradu.

Stylový magazín o bydlení, to je bydleti.cz. Rubriky bydlení, stavba, zahrada, zahradní kalendář. Na bydleti.cz najdete rady, tipy, recenze, články a diskuze na témata, která potřebujte o bydlení znát a nevěděli jste, kde si o nich přečíst. Interiér, koupelny, kuchyně, obývací stěny, dětské pokoje...

S internetovým magazínem o bydlení v evropském stylu se jednoduše připravíte na přestavbu, rekonstrukci nebo stavbu svého snu o bydlení. Čerpejte pravidelnou porci inspirace na eubydleni.eu.


 

O úsporách a nakupování

Prohlédněte si uživatelské i odborné recenze na mobilní telefony, tablety nebo aplikace v nezávislém internetovém magazínu o světě mobilních technologií mobilstory.cz. Technologie jdou dopředu, my vás udržujeme v obraze.

Víte dobře, jak nakupovat? Pomůžeme vám s nákupy a ušetříme vaší peněženku zbytečných výdajů za bydlení, sport, módu, ale i cestování. Oblíbený rádce českého spotřebitele na internetu jak-nakupovat.cz vám poradí i s nakupování pro zdravý životní styl.

Připojte i vy své hodnocení, recenzi a tipy o oblíbených i méně oblíbených produktech, elektronice, cestovatelských místech a filmových novinkách na recenzujeme.eu.

Žijte ekonomicky, myslete na to, kde vám plynou výdaje z rodinného rozpočtu. S internetovým magazínem www.jáušetřím.cz opravdu ušetříte na bydlení, energiích i nákladech na cestování.


 

Inzerce

Inzerce zdarma po celý rok na inzerce365.cz. Nakupuj, prodávej nebo vyměňuj zdarma on-line vše, co se ti zlíbí.

Na internetovém portále hledejpartaka.cz se seznámíš s parťákem nebo parťačkou, kteří sdílí tvé zájmy a nadšení pro různé aktivity. Zvol si zálibu a vyber si přesně toho, kdo má stejné zájmy jako ty. Vyraz na brusle, do kina, do fitka nebo na výstavu motýlů s tím pravým parťákem.


 

Speciály

Novinky, aktuality, články, zpravodajství v přehledné podobě. Novinkovnik.cz je monitorovací systém webových stránek, blogů, magazínů - RSS agregátor. Vše, co potřebuješ na internetu, najdeš na jednom místě.

Novinydnes.sk je generátor a monitorovací systém novinek a nejčtenějších článků z magazínů, oblíbených webů, blogů i portálů. Na jednom místě tak najdete vše, co potřebujete vědět o aktuálním dění, trendech i praktické informace z různých oblastí.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit